Incidenti gjatë shfaqjes teatrale: Aktori i famshëm shqiptar gjakoset në mes të skenës!

Mbrëmjen e djeshme, në teatrin eksperimental “Kujtim Spahivogli” në Tiranë është vënë në skenë shfaqja “Medea”, që është shoqëruar me një incident për njërin prej aktorëve më të mirënjohur të teatrit shqiptar. Bëhet fjalë për aktorin Alfred Trebicka, i cili pas uljes së dritave, ka goditur aksidentalishtmurin skenik duke pësuar një çarje në pjesën e ballit.Incidenti është bërë i ditur nga opinionisti Olti Curri i cili nëpërmjet një statusi nëFacebook, ka sqaruar se ndonëse i gjakosur…Per te pare momentin e goditje se Akotrit shtyp rreklamen me poshte dhe hapet video,

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*