Nje Surprize e Kendeshme per Rudina Magjistarin! (Video)

Është kthyer në traditë tashmë që të ftuarit në studion “Rudina” të surprizohen me

videomesazhe nga miqtë apo të afërmit.Por, sot ka ndodhur krejt e kundërta. I ftuari ka surprizuar moderatoren Rudina Magjistari.Ishte Gjergj Leka i cili la “me gojë” hapur moderatoren pasi kishte shkruar një këngë për të.Madje kishte përgatitur edhe videoklip ku kishte përfshirë familjen dhe stafin e saj.“Meqë jemi tek surprizat që më ke bërë ti. Sot isha…per videon e plote shtyp rreklamen me poshte!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*