Pas ngritjes së KLGJ dhe KLP, reagon Donald Lu: Politikanët kanë frikë nga reforma në drejtësi

Pas ngritjes së KLGJ dhe KLP, Donald Lu jep mesazh të fortë: Politikanët kanë frikë nga reforma në drejtësi

Ambasadori amerikan Donald Lu ka dalë me një mesazh pas ngritjes sot të KLGJ dhe KLP në Kuvend.

Sipas tij, politikanët e majtë dhe të djathtë kanë frikë nga reforma në drejtësi.

“Mos u përqëndroni në lajmin e keq se politikanët dështuan sërish të bashkëpunojnë në përzgjedhjen e anëtarëve të KLGJ dhe KLP.

per videon e plote shtyp rreklamen me poshte!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*